Seřadit podle

Válek a Kačena Opava

Po 4 letém provozu kuchyně. NEDOPORUČUJI spotřebiče. Po 4 letech užívání vestavěné trouby- nefungují dvířka, díry na dně trouby!!! P Neochota něco řešit. Trouba použivána 1 za 20 dnů.

Válek a Kačena Ostrava

S kuchyní od firmy Válek a Kačena jsme velmi spokojeni, jak s přístupem slečny Kallerové, která dělala návrh ve studiu v Ostravě, tak s prací montérů, termínem dodání a veškerou komunikací.

Válek a Kačena Opava

Dobrý den, naprostá spokojenost od návrhu (studio OLOMOUC paní Dagmar) až po realizaci :) Kuchyň slouží cca 2 měsíce bez problémů!!!

Válek a Kačena Opava

Ty 5*psal urcite jeden clovek

Válek a Kačena Ostrava

KATASTROFA, nikdy více..dámy na pobočce Ostrava absolutně neschopné!!!

Válek a Kačena Opava

Válek a Kačena Ostrava

Mám kuchyň od této firmy.Už od první konzultace jsem byla mile překvapena ochotou a vstřícností p.Kallerové, se kterou jsme provedli návrh a po několika schůzkách jsme jej dotáhli k mé plné spokojensti.Vždy odborně poradila a mé požadavky zapracovala do návrhu. Termím montáže přesně dodrželi a montáž byla provedena odborně. Spotřebiče jsem si zajistila sama a se zamontováním nebyl žádný problém. Kuchyň je krásná(ikdyž krapánek dražší),velká spokojenost,všem se moc líbí.Zatím vše funguje Mohu doporučit

Válek a Kačena Ostrava

Kuchyň Válek a Kačena využíváme třetí měsíc. Byli jsme nadšení návrhem, vstřícností, dohodnutými termíny a nakonec i montážníky. Ještě dnes si připadáme jako v cizím bytě..... a z venkovního pohledu v noci je kuchyň luxusní výkladní skříní, která se líbí všem našim známým:-) V kuchyni jde vaření jedna radost a vycházejí z ní jenom ty nejzdravější jídla, ale to už je zase pochvala pro někoho jiného:-)

Válek a Kačena Opava

Válek a Kačena Ostrava

Rekonstrukci kuchyně jsem po dlouhém hledání zadala kuchyň.studiu Válek a Kačena.Od samého počátku jsem spolupracovala se slečnou Lenkou Kallerovou.Vyjadřuji poděkování slečně Kallerové za milý,vstřícný,naprosto profesionální přístup k zákazníkovi,za ochotu při hledání řešení detailů a trpělivost k požadavkům klienta.Poděkování také patří panu Mařákovi,který prováděl montáž kuchyně vždy dobře naladěn,ochoten přizpůsobit práci možnostem zákazníka,za kvalitně odvedenou práci.S kuchyní jsem velice spokojená.Děkuji Lankočí