a: Dodavatel kuchyní Kuchyně Sýkora. Recenze a hodnocení kuchyňských studíí dodavatele Kuchyně Sýkora

Seřadit podle

Sýkora Praha 4

Všechno na úrovni, vzorkovna, jednání, termín, kvalita, rychlost, přesnost. bez námitek a reklamací. Doporučuji na 100%.

Sýkora Praha 5

Máme novou kuchyň a jsme z ní nadšeni!!! Děkujeme

Sýkora Brno - Komárov

Hlavně ne Sykora Brno!!!! 7 měsíců lži a planých slibů než to dodělali. Zaplatíte jako za luxusní kuchyni a po půl roce uhaneni a připomíná i budete mít doma úplně průměrnou kuchyni neodpovídajícu projektu. Tzv. pomerančový lak, řídká dřevotříska, spousta nevyuziteho místa za linkou. Ale hlavně nevídané nesolidni jednání. Když si stezujete u majitele firmy, vůbec Vám neodpoví. No zoufalý. Sykora nikdy více.

Sýkora Praha 4

zdravím,kuchyň za 300000,bez desky a digestoře...nemají náhradní díly,nemají stejný odstín barvy,přestaly dodávat zapuštěné hrany,jen lakované,což vypadá dost lacině/ikea/ když jsem kupoval,ochota,montáž,návrh i dodání v pohodě. takže jsem chtěl objednat díl v trochu jiném odstínu,bez hrany rozmět 93x70x1,8 8000 kč a termím v nedohlednu... věc za 500k NEDOPORUČUJI

Sýkora Hradec Králové

Jsme nadšeni vše od návrhu je vše perfektní, montáž proběhla v jednom dni! Jsme rádi, že jsme ze všech výrobců a studií vybrali Sykoru v Hradci Králové. Překvapilo nás i jak je kuchyně robustní, žádné tenké desky. Doporučujeme a děkujeme.

Sýkora Zlín

Naprostá spokojenost se studiem Sykora ve Zlíně. Profesionální přístup designérek, poradily při výběru materiálu k naprosté spokojenosti. Stačili tři schůzky od první návštěvy k podpisu smlouvy a kuchyni namontovali dle předem dohodnutého termínu. Vše bez komplikací a i po roce maximální spokojenost.

Sýkora Praha 2

Dobrý den, chtěla jsem reagovat na recenze na kuchyně Sykora. Dcera si kuchyň pořídila před 10 lety a po 5 letech se jim odfoukla fólie na celé kuchyňské lince. Bylo jim řečeno, že vědí o chybě ( špatné lepidlo) ale nemají nárok na opravu ani na reklamaci. Proto již nikdy kuchyň od výrobce Sykora. Na kuchyň se nepřijel nikdo podívat a tím to skončilo. Hezký den A.Z.

Sýkora Frýdek Místek

Dobrý den , je nechutne že za 500 000kč jsou schopni vás okrast a skazit kuchyn , hnus je to že i dodavatel kamene se k vam otoči zady a majitel studia kuchyně sykora jak by smet . lidi nikdy vice , a garantuji že to ještě neskončilo !!!

Sýkora Hradec Králové

S návrhem a realizací kuchyně jsem byla velmi spokojená. Kvalitní vestavěné skříňky a spotřebiče od základu změnily způsob mého vaření. Ocenila jsem odborné rady a přístup pana Martinů. Doporučuji svěřit se vždy odborníkům a nechat si poradit tak, jak jsem to udělala já. A to v každém věku. Hezké chvíle u vaření v kuchyni od firmy Sýkora přeje Eva B.

Sýkora Hradec Králové

Kuchyň od firmy Sýkora již nikdy, velmi nesolidní jednání, zpoždění s dodávkou kuchyně 2 měsíce. Hrají si na solidní firmu, ale opak je pravdou.