a: Dodavatel kuchyní Kuchyně Sýkora. Recenze a hodnocení kuchyňských studíí dodavatele Kuchyně Sýkora

Seřadit podle

Sýkora Frýdek Místek

Přístup paní Leňkové z Frýdku -Místku je nadstandardní a mohu ji opravdu vřele doporučit. Ve všem poradí, přizpůsobí se časově zákazníkovi. Je milá, vstřícná. Za nás 10 bodů z 10. Obešla jsem více kuchyňských studií, ale s takovým ochotným přístupem jako u ní jsem se ještě nesetkala.

Sýkora Vizovice

Profesionalita, preciznost! A kuchyň dokonalá.

Sýkora Praha 9 - Českomoravská

Děkuji za zhotovení nové kuchyně, od firmy Sykora máme již druhou a opět mě nezklamali.Velice profesionální přístup designérky, velmi ochotná , milá , snažila se nám maximálně vyjít vstříc. Za mě 100 bodů od první návštěvy až po samotné dokončení montáže :)

Sýkora Frýdek Místek

Pokut budete chtít pěknou a kvalitně zpracovanou kuchyni, určitě ne od kuchyně Sýkora, proč? Naslibují slíbí vám cokoli, ale dodrží jen malou část a taky jsem byl velice zklamán přístupem p.Leňkové. Nekvalita je patrná z několika fotografií a když jsem reklamoval drnčení digestoře, bylo mi sděleno ať si to vyřídím s výrobcem i když montáž prováděla firma Sýkora, Bohužel nedá se popsat stý slovy, (jak zde mají nastaveno) další vady a ani přidat více fotografií a mé zklamání....

Sýkora Praha 9 - Českomoravská

Výborné zkušenosti s montážní firmou Řezníček-Příhoda.

Sýkora Praha 4

Všechno na úrovni, vzorkovna, jednání, termín, kvalita, rychlost, přesnost. bez námitek a reklamací. Doporučuji na 100%.

Sýkora Praha 5

Máme novou kuchyň a jsme z ní nadšeni!!! Děkujeme

Sýkora Brno - Komárov

Hlavně ne Sykora Brno!!!! 7 měsíců lži a planých slibů než to dodělali. Zaplatíte jako za luxusní kuchyni a po půl roce uhaneni a připomíná i budete mít doma úplně průměrnou kuchyni neodpovídajícu projektu. Tzv. pomerančový lak, řídká dřevotříska, spousta nevyuziteho místa za linkou. Ale hlavně nevídané nesolidni jednání. Když si stezujete u majitele firmy, vůbec Vám neodpoví. No zoufalý. Sykora nikdy více.

Sýkora Praha 4

zdravím,kuchyň za 300000,bez desky a digestoře...nemají náhradní díly,nemají stejný odstín barvy,přestaly dodávat zapuštěné hrany,jen lakované,což vypadá dost lacině/ikea/ když jsem kupoval,ochota,montáž,návrh i dodání v pohodě. takže jsem chtěl objednat díl v trochu jiném odstínu,bez hrany rozmět 93x70x1,8 8000 kč a termím v nedohlednu... věc za 500k NEDOPORUČUJI

Sýkora Hradec Králové

Jsme nadšeni vše od návrhu je vše perfektní, montáž proběhla v jednom dni! Jsme rádi, že jsme ze všech výrobců a studií vybrali Sykoru v Hradci Králové. Překvapilo nás i jak je kuchyně robustní, žádné tenké desky. Doporučujeme a děkujeme.