Seřadit podle

Katalpa Podolí

Kuchyň je naprosto dokonalá, dotazena do nejposlednejsiho detailu. Skvělá spolupráce s panem Čtvrtnikem z Katalpy Holesovice, který nám pomohl navrh dovést k dokonalosti a přemýšlel nad technickými detaily. Atypické velikosti skříněk za rozumný příplatek. Vse dodáno v termínu dle dohody. Montaz kuchyně proběhla bezchybně a velmi precizně. Firmu mohu jen vřele doporučit.

Katalpa Podolí

Dobrý den, Bohužel musím říct, že kuchyň Katalpa bych si znovu nevybrala. Do teď mam na lince okem jasně viditelné nerovnosti. Při reklamaci nam bylo řečeno, že montážní parta co nám to delala už pro firmu nedělá a my jsme byli její poslední zakázka. Dále jsem se setkala s neochotnym jednáním paní Zapadlikove. Pri prodeji byla vcelku mila, ale když jsem se na ni obrátila s radou po montáži, byla velmi nepříjemná. Do teď nepoužíváme pořádně odpadkovy koš, protože sáček na něj prostě neexistuje! Nikdo už s nami nic neřešil. Prachy dostali a to je jediné co firmu zajímá!

Katalpa Podolí

Z ostatních kuchyňských studií (Ikea, Oresi, Sýkora...ty drahé, kde se platí za značku jsme vynechali)naprosto nejprofesionálnější přístup (konkrétně p. Zapadlíková)z hlediska řešení dispozice kuchyně, ukázky dekorů a všech druhů skříněk. Vše na místě vysvětlí, ukážou a předvedou(např.oresi mi ani nebyli schopni sehnat reálnou fotografii barvy dvířek, kterou mi víceméně nutili). V porovnání s ostatními cenově přijatelné(6m kuchyně, 2xvysoká skřín cca140k)a kvalita zde odpovídá ceně, některé skřínky upravené na míru bez přehnaných příplatků, použití obkladových desek u vysokých skříní a za digestoř (jinde to ani nenabídnou). Nakonec jsem zvolili truhláře, ale pokud bychom vybírali z kuch.studií JEDNOZNAČNĚ KATALPA.

Katalpa Holešovice

Ahoj všem, mám čerstvě dodanou kuchyňskou linku od firmy Smart. Musím říct že jsem již dlouho nezažil takto profesionální přístup od A do Z. Vše proběhlo dle dohod, ve stanovený čas, kvalita VS cena bezkonkurenční. Montáž vlastních spotřebičů a doplňků není problém, nikdo vás netlačí ke koupi jejich navrhovaných spotřebičů. Z přístupu techniků jsem byl unešen! žádný problém v improvizaci, ochota vše vyřešit, pořádek před i v průběhu instalace. Profesionálně dokončená zakázka včetně detailů! Vřele doporučuji a přeji hodně dalších zákazníků! Kéž by takovýchto firem tady bylo více!

Katalpa Holešovice

Kuchyň máme nádhernou, moderní, je na ní vidět kvalitní provedení, přístup ve studiu (Praha Holešovice) perfektní, líbí se mi, že všude dávají standardně kvalitnější věci a doplňky, zatímco jinde si vše přiobjednáváš, prostě spokojenost.

Katalpa Podolí

Máme kuchyni z Katalpy. Dělali pak ofuky se smlouvou, manžel si na ně došlápnul a dali nám exkluzivní podmínky :-) Linka je po roce stále jako nová. Malé problémy snad byly, když to přijeli namontovat, byla jsem v baráku sama, chlapi na mě bafli, že jsou špatně nachystané rozvody, byli skoro sprostí, já se tu rozbrečela :-D Zavolala jsem stavbyvedoucího, ten došel, když mě viděl v tom žalostném stavu, tak zachránil situaci :-) Byla to chyba stavby, ale ti montéři se chovali dost nemožně. Pak dojel manžel, trochu je seřval a byl klid.