Seřadit podle

Hanák Brno

Planovani kuchyni ve studiu Hanak na ul. Masna Brno je muj spatny zazitek. Pan navrhar se zeptal jaky mam rozpocet na kuchyn. Kdyz jsem rekla ze to je byt a sice po rekonstrukci ale ne v novostavbe a ze rozpocet je 150 tisic plus minus 20000, nalada poklesla. Najednou byl neochotny a choval se jako by jsem prosila prispet na zivot. Pri planovani zamitl skoro vse co jsem pozadovala - "to nejde", "to my nedelame", a nakonec s cenovou nabidkou se neozval vubec.

Hanák Olomouc

Za sebe mohu Kuchyně Hanák v Olomouci jen doporučit. Perfektní přístup, nic nám nenutili, dali nám dostatek času na rozmyšlenou, cena odpovídala tomu, na čem jsme se domluvili. Vše dodali v termínu. V kuchyni už půl roku bydlíme a je super.

Hanák Liberec

Rozhodovali jsme se s manželkou jak vyřešíme obklad nové kuchyně, jestli zůstaneme u dlaždic které jsme měli ve staré kuchyni nebo půjdeme s dobou a necháme si udělat obklad skleněný. Zvolili jsme firmu Barevna Skla s.r.o. Po návštěvě provozovny bylo rozhodnuto. Dokonce po konzultaci jsme si nechali udělat obklad s fototiskem a musím říct že nám květinový motiv novou kuchyň úplně rozzářil.

Hanák Liberec

1/ Montérovi zapáchali nohy, takže jsme museli po jeho odchodu vždy dvě hodiny větrat 2/ Ještě po půl roce jsme neměli na lince polovinu dvířek, neboť jste nám dodali dvířka odřená nebo špatně nastříkaná (pomeranč). Za cenu 110.000Kč pouze za lak!!! 3/ Pan Hastrdlo zapomněl při montáži na vysunovací zásuvku z pracovní desky. Nechali jsme dodělat na vlastní náklady. 4/ Odpad u dřezu byl velice neodborně proveden a po třech letech začal kapat. Nechali jsme předělat na vlastní náklady. 5/ U sestavy pro televizi jste až na potřetí dodali správně provedený díl Atd. Po pěti letech se některá dvířka přestala dovírat, takže panty zřejmě již nefungují, tak jak by měly. Nikdy jsme se s něčím podobným nesetkali a ani ve snu by nás nenapadlo, že se něco takového může u tak drahé kuchyně stát! Je velké štěstí, že dvířka nespadla manželce na nohu, neboť by měla pravděpodobně rozdrcený nárt. Pro Vaši společnost jsme se rozhodli, neboť jsme chtěli opravdu kvalitní kuchyň, ale opak je bohužel pravdou. Tímto bychom Vás tedy chtěli požádat, zda by někdo z Vaší společnosti nemohl přijet, posoudit a vyřešit tuto nepříjemnou situaci.

Hanák Praha 10

Jedním slovem-nikdy víc!

Hanák Ostrava

Úplne neodporúčam, zlé správanie, arogancia. Odporúčam zmeniť predavača.

Hanák Ostrava

Jsmme velmi zklamáni z přístupu pána,který s námi komunikoval jakobychom byli podřadní lidé. Byl neochotný, nepříjemný v odpovědích. Tuto prodejnu nedoporučuji , měla jsem zkažený celý den .

Hanák Ostrava

Naprosto neprofesionální přístup! Nikdy víc.

Hanák Praha 4

Pochopíme to i přes prázdný showroom. Před týdnem jsme vybírali koupelnu v SIKU. Určitě toho mají daleko vice a rozpočet přišel druhý den! Za nás palec dolů, mrzí nás to, nicméně koupíme si Hülstu a plánovanou kuchyni si určitě pořídíme u partnera se solidním přístupem.

Hanák Praha 4

Od "specialistky" se nám dostalo stejné odpovědi - nevíme, musí se to individuálně napočítat. Shodou okolností se na prodejně nacházela knihovna obdobných rozměrů a vzhledu, který jsme chtěli nacenit my. Na dotaz, kolik stojí konkrétně nebo alespoň přibližně tento kus (opatřený štítkem zakázky) přišla opět stejná odpověď - nevíme, musíme spočítat. I presto jsme paní asistentku požádali, aby nám knihovnu zkalkulovala. Podotýkám úplně obyčejnou knihovnu se 20 buňkami... Slíbeno bylo do týdne. Nyní je 14 dní a nic. Měli byste se stydět! V této cenové hladině bychom očekávali profesionální chování - stačilo říct "máme hodně zakázek a nemáme zájem"