Seřadit podle

Hanák Liberec

25.11.2021 p. Berka objednal k.l. Montáž dne 10.6.2022 z důvodu stavební nepřipravenosti. Křivé stropy, zdi do oblouku, atd. Nabídnuto řešení zakrytí vzniklých mezer a to doobjednáním dílů. Doobjednané díly pochopitelně chceme zaplatit. Po dohodě s p.Berkou zaslána cenová nabídka . Dvířka objednána a dodána jak p. Berka chtěl. Česká obchodní inspekce, kterou na nás pan Berka poslal nenašla žádné pochybení v dodání k.l. objednaným a dodaným zbožím tak i montáží. Na dotazy rád odpovím. Hastrdlo Jaroslav

Hanák Liberec

Všechny reklamace zamítnul, nakonec to ale přišlo blbý tomu chlápkovi, co přišel odstranit nějaké nedodělky a některé reklamové věci nakonec sám z vlastní iniciativy odstranil. Ale jednatel Hastrdlo pořád tvrdil, že všechno je OK a podle standardů – no ostatně podívejte se na obrázky, jestli byste si něco takového nechali líbit. Jeho originální myšlenka na závěr – my Vám ty reklamované věci odstraníme, ale zaplatíte nám za to, pošlu rozpočet. Takže kdo můžete, tomuto arogantnímu pánovi a jeho metodám podnikání, za které mu ČOIka vyměřila pokutu, se raději obloukem vyhněte.

Hanák Pardubice

Kuchyni nám dodali v ceně 1mil, ihned byly problémy se spotřebiči - namontovali nefunkční digestoř, vypálila se trouba a od dokončení kuchyně 10/2021 nám pořádně nefunguje myčka vzhledem ke křivému osazení. Dále nám byly namontované díly s poškozeným lakem. Dvířka nelícují na mnoha místech. Barový pult se nám již po 6 měsících po hranách štěpí . Některé místa řádně nedokončily- není na očích tak není třeba. Kuchyňská deska je nad myčkou nestabilní a vrže. A pokud nahlásíte nějakou závadu , tak jsou k vám arogantní a technik se k vám dostane za 3 týdny až 2 měsíce, přičemž chybu neodstraní. Hanák nedoporučuji!!!!!!!

Hanák Liberec

Montáže typu výměna pracovní desky běžně neprovádíme, ale vyšel jsem vstříc p. Hájíčkové jen proto, že už byla náš zákazník. Nicméně platební podmínky mám na vše stále stejné. Situace vygradovala naprosto zbytečně jen díky přístupu zákaznice. Zákazníky si bohužel nevybíráme. Velice mě mrzí co jsem dnes zažil a jedno mi to není, nicméně „náš zákazník náš pán „ má taky své limity. Hastrdlo Jaroslav P.S. Jak vidíte tak i po dvanácti letech se staráme o zákazníky, ale když si někdo objedná zboží tak by měl za něj zaplatit tak jak bylo ujednáno. Ujednáno bylo v den návozu v hotovosti.

Hanák Liberec

Dne4.1.2021 jsme zaplatili zalohu na výměnu desky kuchyně zakoupené vroce 2009 u firmy Hanák Liberec..po nekolika urgencích jsme se konecne dnes dockali....rano prijel majitel firmy Hastrdlo...když zjistil že nemáme druhou půlku peněz v hotovosti odmítl praci provést...po chvilkovém dohadování přešel na tykání a svůj hysterický výstup korunoval před domem výkřikem 'vylez frajere ja ti dám facku'...... doporučujeme tuto firmu zejména otrlejším zákazníkům.. ...

Hanák Liberec

Recenze pana Miloslava Plíška z Jablonce nad Nisou jsou absolutně nepravdivé. Dotazy klidně rád zodpovím. Jaroslav Hastrdlo

Hanák Liberec

Velmi dobré,jsme spokojeni vřele doporučuji.

Hanák Liberec

Naprostá katastrofa!!! Předražená kuchyně. Velice nekvalitní servis. Pan Hastrdlo, který zasstupuje Hanáka v Liberci, tak jméno naprosto vystihuje servis. Práce naprosto neprofesionální. Většinu věcí jsme si museli nechat opravit jinou firmou. Pouze za lak na kuchyni nám účtovali přes 100.000,- a dvířka byla dodána buď odřená nebo s nekvalitním nástřikem (pomeranč) . Tak jsme ještě půl roku neměli na kuchyni polovinu dvířek! Osobně znám ještě dva lidi přímo z Jablonce, kteří mají z Hanákem naprosto stejnou zkušenost.! Již nikdy více!!!!

Hanák Brno

Planovani kuchyni ve studiu Hanak na ul. Masna Brno je muj spatny zazitek. Pan navrhar se zeptal jaky mam rozpocet na kuchyn. Kdyz jsem rekla ze to je byt a sice po rekonstrukci ale ne v novostavbe a ze rozpocet je 150 tisic plus minus 20000, nalada poklesla. Najednou byl neochotny a choval se jako by jsem prosila prispet na zivot. Pri planovani zamitl skoro vse co jsem pozadovala - "to nejde", "to my nedelame", a nakonec s cenovou nabidkou se neozval vubec.

Hanák Olomouc

Za sebe mohu Kuchyně Hanák v Olomouci jen doporučit. Perfektní přístup, nic nám nenutili, dali nám dostatek času na rozmyšlenou, cena odpovídala tomu, na čem jsme se domluvili. Vše dodali v termínu. V kuchyni už půl roku bydlíme a je super.