Seřadit podle

Hanák Pardubice

Kuchyni nám dodali v ceně 1mil, ihned byly problémy se spotřebiči - namontovali nefunkční digestoř, vypálila se trouba a od dokončení kuchyně 10/2021 nám pořádně nefunguje myčka vzhledem ke křivému osazení. Dále nám byly namontované díly s poškozeným lakem. Dvířka nelícují na mnoha místech. Barový pult se nám již po 6 měsících po hranách štěpí . Některé místa řádně nedokončily- není na očích tak není třeba. Kuchyňská deska je nad myčkou nestabilní a vrže. A pokud nahlásíte nějakou závadu , tak jsou k vám arogantní a technik se k vám dostane za 3 týdny až 2 měsíce, přičemž chybu neodstraní. Hanák nedoporučuji!!!!!!!

Hanák Liberec

Montáže typu výměna pracovní desky běžně neprovádíme, ale vyšel jsem vstříc p. Hájíčkové jen proto, že už byla náš zákazník. Nicméně platební podmínky mám na vše stále stejné. Situace vygradovala naprosto zbytečně jen díky přístupu zákaznice. Zákazníky si bohužel nevybíráme. Velice mě mrzí co jsem dnes zažil a jedno mi to není, nicméně „náš zákazník náš pán „ má taky své limity. Hastrdlo Jaroslav P.S. Jak vidíte tak i po dvanácti letech se staráme o zákazníky, ale když si někdo objedná zboží tak by měl za něj zaplatit tak jak bylo ujednáno. Ujednáno bylo v den návozu v hotovosti.

Hanák Liberec

Dne4.1.2021 jsme zaplatili zalohu na výměnu desky kuchyně zakoupené vroce 2009 u firmy Hanák Liberec..po nekolika urgencích jsme se konecne dnes dockali....rano prijel majitel firmy Hastrdlo...když zjistil že nemáme druhou půlku peněz v hotovosti odmítl praci provést...po chvilkovém dohadování přešel na tykání a svůj hysterický výstup korunoval před domem výkřikem 'vylez frajere ja ti dám facku'...... doporučujeme tuto firmu zejména otrlejším zákazníkům.. ...

Hanák Liberec

Recenze pana Miloslava Plíška z Jablonce nad Nisou jsou absolutně nepravdivé. Dotazy klidně rád zodpovím. Jaroslav Hastrdlo

Hanák Liberec

Velmi dobré,jsme spokojeni vřele doporučuji.

Hanák Liberec

Naprostá katastrofa!!! Předražená kuchyně. Velice nekvalitní servis. Pan Hastrdlo, který zasstupuje Hanáka v Liberci, tak jméno naprosto vystihuje servis. Práce naprosto neprofesionální. Většinu věcí jsme si museli nechat opravit jinou firmou. Pouze za lak na kuchyni nám účtovali přes 100.000,- a dvířka byla dodána buď odřená nebo s nekvalitním nástřikem (pomeranč) . Tak jsme ještě půl roku neměli na kuchyni polovinu dvířek! Osobně znám ještě dva lidi přímo z Jablonce, kteří mají z Hanákem naprosto stejnou zkušenost.! Již nikdy více!!!!

Hanák Brno

Planovani kuchyni ve studiu Hanak na ul. Masna Brno je muj spatny zazitek. Pan navrhar se zeptal jaky mam rozpocet na kuchyn. Kdyz jsem rekla ze to je byt a sice po rekonstrukci ale ne v novostavbe a ze rozpocet je 150 tisic plus minus 20000, nalada poklesla. Najednou byl neochotny a choval se jako by jsem prosila prispet na zivot. Pri planovani zamitl skoro vse co jsem pozadovala - "to nejde", "to my nedelame", a nakonec s cenovou nabidkou se neozval vubec.

Hanák Olomouc

Za sebe mohu Kuchyně Hanák v Olomouci jen doporučit. Perfektní přístup, nic nám nenutili, dali nám dostatek času na rozmyšlenou, cena odpovídala tomu, na čem jsme se domluvili. Vše dodali v termínu. V kuchyni už půl roku bydlíme a je super.

Hanák Liberec

Rozhodovali jsme se s manželkou jak vyřešíme obklad nové kuchyně, jestli zůstaneme u dlaždic které jsme měli ve staré kuchyni nebo půjdeme s dobou a necháme si udělat obklad skleněný. Zvolili jsme firmu Barevna Skla s.r.o. Po návštěvě provozovny bylo rozhodnuto. Dokonce po konzultaci jsme si nechali udělat obklad s fototiskem a musím říct že nám květinový motiv novou kuchyň úplně rozzářil.

Hanák Liberec

1/ Montérovi zapáchali nohy, takže jsme museli po jeho odchodu vždy dvě hodiny větrat 2/ Ještě po půl roce jsme neměli na lince polovinu dvířek, neboť jste nám dodali dvířka odřená nebo špatně nastříkaná (pomeranč). Za cenu 110.000Kč pouze za lak!!! 3/ Pan Hastrdlo zapomněl při montáži na vysunovací zásuvku z pracovní desky. Nechali jsme dodělat na vlastní náklady. 4/ Odpad u dřezu byl velice neodborně proveden a po třech letech začal kapat. Nechali jsme předělat na vlastní náklady. 5/ U sestavy pro televizi jste až na potřetí dodali správně provedený díl Atd. Po pěti letech se některá dvířka přestala dovírat, takže panty zřejmě již nefungují, tak jak by měly. Nikdy jsme se s něčím podobným nesetkali a ani ve snu by nás nenapadlo, že se něco takového může u tak drahé kuchyně stát! Je velké štěstí, že dvířka nespadla manželce na nohu, neboť by měla pravděpodobně rozdrcený nárt. Pro Vaši společnost jsme se rozhodli, neboť jsme chtěli opravdu kvalitní kuchyň, ale opak je bohužel pravdou. Tímto bychom Vás tedy chtěli požádat, zda by někdo z Vaší společnosti nemohl přijet, posoudit a vyřešit tuto nepříjemnou situaci.