Přečtěte si recenze a hodnocení na kuchyňská studia Gorenje. Od roku 2014 na kuchyně Gorenje napsalo recenzi přes 170 lidí.

Seřadit podle

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Velice spokojen zejména s paní návrhářkou Junkovou. Nejen že nakreslí ale zejména poradí jak by návrh byl co nejoptimálnější. Velice spokojen i s montážní partou. Pokud by mě někdo žádal o radu na koho se obrátit při zařizování nové kuchyně bez váhání bych doporučil tým vedený p. Junkovou.

Gorenje Brno

Kuchyni Gorenje máme zatím asi 3 měsíce,ale jsem maximálně spokojená. S návrhem nám pomáhala paní Veronika Kotálová z brněnského studia. Její návrh kuchyně byl absolutně přesný už od začátku. Vše podle našich představ, od úložných prostorů,velikosti pracovní plochy po vestavěné spotřebiče. Tato kuchyň byla moje vysněná již dávno,jen jsme doladily poslední detaily přímo na studiu

Gorenje Brno

Kuchyni Gorenje jsem měla vysněnou mnohem dřív ,ještě než jsme začli stavět

Gorenje Jihlava

Paní designérka Kateřina Podolská nám vyšla ve všech požadavcích vstříc a návrh několikrát upravovala dle našich představ. Celkově jsme velice spokojeni jak s přístupem paní designérky a montérů, tak i s kvalitou samotné kuchyně.

Gorenje Brno

Dobrý den, s novou kuchyní jsem spokojená, hodně mi byl nápomocen pan Vrtáček za což mu děkuji. V mnoha případech jsem byla nerozhodná a zasáhla příjemná pomoc pana Vrzáčka, který mě nenechal bezradnou.I když jsem už měla koupeno,stále byl personál příjemný a ochotný. Musím pochválit i pána který mi kuchyň sestavoval.Je velice šikovný,se vším si ví rady.Bohužel si nepamatuji jeho jméno,škoda. Všechny chválím Weissová

Gorenje Ostrava

Uzasne navrhnuta kuchynska linka a vstricna pomoc od p. Buckove. Rozhodli jsme se pro Gorenje na zaklade našich dobrych zkušenosti již z minula. Navsteva proběhla super, p .Buckova je kreditem v její poboce v Ostrave. Vstricna, mila , profesionální a nejen na zacatku ale i v průběhu procesu vždy výborná komunikace a přístup. Kuchynska linka vyborna, kvalitni .V průběhu vznikla malickost k reklamaci ale bez problémů vse vyřešeno a vypadá skvěle. Spokojen a určitě bych doporučil p. Buckovou pri vyberu , konzultaci a take pri vymoci . Jeste jednou dekuji.

Gorenje Praha 7

Skvělá spolupráce s paní návrhářkou Marikou Mánkovou. Paní Mánková mi navrhla krásnou a praktickou kuchyň. Montáž je odvedena kvalitně. Vše probíhalo rychle a profesionálně. Výsledek předčil mé očekávání. Jsem velice spokojena. Doporučuji dalším zákazníkům.

Gorenje Olomouc

I když jsme nakonec kuchyňské studio Gorenje Olomouc nevyužili na realizaci kuchyně, tak i tak bych určitě chtěla vyzdvihnout velice profesionální přístup ze strany paní interiérové návrhářky Škodové. Velice milá, vstřícná, vše nám na studiu ukázala, vše jsme mohli vyzkoušet a proměřit. Velice rychlá reakce a komunikace z její strany. Návrh kuchyně byl velice pěkný, její doporučení, jak a co udělat ohledně designu a funkčnosti kuchyně měla tzv. hlavu a patu. Super!

Gorenje Čestlice

Dne 3.6.2020 uzavřená smlouva na dodání kuchyňského setu. Dne 18.8.2020 dodání části kuchyňského setu. Dne 8.2.2021 stále nemáme kuchyň funkční. Společnost vůbec nekomunikuje.

Gorenje Brno

Výborná spolupráce s návrhářkou paní Kopeckou, dále i bylo provedeno kvalitní zaměření. Celkově jsme s přístupem spokojeni. Kuchyni využíváme zatím 4 měsíce a neshledali jsme žádné vady nebo poruchy, drobné poškození z výroby bylo obratem kompenzováno výměnou celého kusu. V případě montáže byl problém v tom, že sdělení nedodání lednice bylo provedeno dva dny před montáží, takže bylo nutné vydržet další tři týdny bez lednice. Vybraná lednice se přestala vyrábět, dodána byla lednice obdobná (vyšší řada). Dále byl problém v posouvání termínu montáže, pravděpodobně bylo ovlivněno současnou situací s koronavirem.