Seřadit podle

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Kuchyni Gorenje jsme zakoupili v OC Harfa, Praha 9, k naší jednoznačné spokojenosti. Děkujeme pí. Velkové, která od prvního jednání byla velice milá, vstřícná a veskrze profesionální a vždy ochotná poradit. Její rady byly vždy k naší spokojenosti. Kuchyni již krátce používáme a jsme velmi spokojeni. Děkuji a mohu jen doporučit.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Dobrý den, kuchyni jsme sháněli na poslední chvíli. Ve Studiu Gorenje jako jediní byli schopni nám dodat kuchyni včas. Provedení je velmi kvalitní. Návrh a design velmi povedený. Přístup personálu velmi profesionální. Montáž nebyla jednoduchá, ale nakonec se vše zvládlo a dotáhlo. Kuchyně je krásná, kvalitní a uživatelsky přívětivá. Spolupráci velmi doporučuji.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Our experience with Mrs. Macourkova has been really great. We got the kitchen exactly we imagined.It was really easy to reach Mrs Alena. Since we dont know czech so it was bit difficult to talk to installation guys but fortunately Mrs Alena took care of it end to end and she talked with the installation guys on behalf of us and helped us to get the electricity and pipe movements on time. And the kitchen is excellent, same as what you would imagine and design. Highly recommended kitchen studio.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Velice chválím a doporučuji práci paní Macurkové z pobočky OC Harfa Praha 9. Paní Macurková odvedla velice precizní práci. Je vidět, že ji práce baví. Vícero takových milých lidí. Byla jsem spokojená i s montáží kuchyně. Rychle a čistě odvedená práce. Velice děkuji Košková Monika

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Celkově jsme byli velmi spokojeni, počínaje návrhem a velmi profesionálním a vstřícným přístupem paní Ing. Arch. Macourkové, přes dodání kuchyně před smluvním termínem, až po montáž. Zejména oceňujeme praktické a odborné rady paní Macourkové, které se ukázaly jako velmi cenné. Nyní zbývá vyřešit posun myčky, kterou zástupci firmy ochotně řeší a naše spokojenost bude maximální.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

V kuchyňském studiu se mě ujala návrhářka paní Ing. Macourková, která velmi dobře odhadla a "přečetla" moji představu o nové kuchyňské lince v novostavbě. Návrh jsme vyladili po třech schůzkách k mojí naprosté spokojenosti. Oceňuji zejména ochotu, profesionální přístup, cenné rady a informace, které Vás nenapadnou řešit, ale jsou důležité pro konečný výsledek bez kompromisů. Studio dodává výhradně zn. Gorenje. Studio účtuje poplatek za montáž vlastních spotřebičů. Dodání a montáž linky proběhly dříve než bylo původně odhadováno. Montáž proběhla zcela bez mé účasti v době mé dovolené (nebylo v původním plánu, všechno bylo v pořádku).Kuchyňské studio mohu doporučit.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Dobrý den, touto cestou bychom chtěli maximálně poděkovat a pochválit firmu Gorenje. Od Paní Macourkové, která se nám s úsměvem věnovala v kanceláři, až po chlapy z výroby. Skvělý přístup, na všech stranách i s ochotou pomoct. Kuchyně jako taková je naprosto bez chyby, vše sedí jak má. Jen jestli bych něco vytkla, tak složení kuchyně dělal sám jeden truhlář a to od rána 8h do rána 01:30h v noci. Byl to dost náročný den. Popravdě jsme očekávali minimálně 2 pány s prací max do 17h. Jinak moc doporučujeme!

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu za realizaci kuchyně. Velmi jsem ocenila pomoc návrhářky paní Slobodzianové, která si dokázala poradit s atypickým půdorysem, děkuji moc za Vaše rady a výsledný návrh! Termín dodání byl také dodržen a montážní parta Tomáše Frölicha byla prostě skvělá:-) Ještě jednou Vám všem velký dík, pět hvězdiček je pro Vás málo, jste opravdoví profesionálové!!!

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Od počátku jsme s paní architektkou byli v souladu, komunikace perfektní. (Kdy se Vám stane, aby Vám zaměstnanec nějaké firmy zavolal z dovolené a zeptal se jak dopadla montáž?) Kvalita materiálu v rámci cenové relace na velmi vysoké úrovni, vše sedí také jak má. S montážníky jsme na místě doladili některé detaily jako bylo drobné posunutí madel dvířek. Sice jsme reklamovali dodání jiných dvířek u horní skříňky a jinou barvu dřezu oproti návrhu, ale reklamace proběhla naprosto v pohodě a to se jistě také cení. S klidným srdcem mohu doporučit.

Gorenje Praha 9 OC Harfa

Paní Dana Jakubcová z OC Harfa je velmi příjemná,starostlivá a její návrh se nám okamžitě líbil.Děkujeme za krásnou kuchyň.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Praha 9 OC Harfa
Adresa Českomoravská 2420/15a
Praha 9
19093
Kontaktní informace 770 111 006
harfa@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz
Hodnocení firmy
97%
Počet recenzí 38 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Praha 9 OC Harfa

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru