Seřadit podle

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Jsem docela spokojen s tímto kuchyňskím studiem Gorenje. Paní Eva Kačeňáková je profesionálka a navrhlá idéalní kuchyň. Manželka teď říká, že by v dalším bytu pořidila stejnou. Montaž probehla teměř bez problemů a s dodržovaním termínů.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Velmi pozitivně hodnotím práci designérky paní Evy Kačeňákové. Vysoce odborně a trpělivě vyřešila moje atypické požadavky, dala mně řadu dobrých doporučení, věnovala mne spoustu času při konzultacích ve studiu. S velkým nasazením koordinovala termíny výroby i dodávky spotřebičů. Byla velmi vstřícná při časování montáže, dokonale zorganizovala její dokončení a celé předání zakázky. Velká profesionálka, technicky zdatná, proklientsky orientovaná a navíc i velmi příjemná. Velmi dobrý pocit mám též z technika pana Kalvody, který na závěr připojoval spotřebiče na sítě. Ochotně odstranil řadu nedodělků montáže svých kolegů, což nepochybně neměla být jeho role. Velmi znalý, zručný a ohleduplný.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

S kuchyňským studiem Gorenje na Praze 2 jsem velmi spokojená. Přišla jsem s určitou představou, jak by kuchyň asi měla vypadat a paní návrhářka Eva Kačeňáková navrhla vše dle mých představ a vybrala materiály k mé naprosté spokojenosti. Z konečného výsledku jsem opravdu nadšená, paní návrhářce patří moje upřímné poděkování. Velké díky patří i všem ostatním, kteří se na realizaci podíleli. Montážní četa byli naprostí profíci, rychlí, precizní a odvedli kvalitní práci. Toto kuchyňské studio mohu rozhodně doporučit.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Chtěla bych touto cestou poděkovat a doporučit kuchyně Gorenje a to z důvodu úžasného přístupu všech ,křeří se na reralizaci podíleli. Kvalita návrhu pana Strnada,zaměření,řemeslníci,montážní parta. Díky a hodně stejně spokojených zákazníků.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Velmi doporučuji, kuchyňská linka do velmi komplikovaného prostoru. Přístup, kvalita, montáž za 1. Designérka Kristýna J.Janatová využila každý centimetr. Velká spokojenost.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Po několika návštěvách různých kuchyňských studií jsme se rozhodli pro studio Gorenje Praha 2 Vinohradská na základě velmi profesionálního přístupu a ochoty paní Junkové. Již od první návštěvy byla spolupráce při návrhu naší kuchyně do novostavby RD perfektní, s možností ladění řady detailů a s finálním návrhem a uspořádáním, ze kterého jsem nadšení jak po praktické, tak vizuální stránce. Hlavně řešení potravinové skříně a pracovního ostrůvku je pro nás úžasné. Instalace byla až na jeden chybějící výkryt a jednu nakřivo přidělanou úchytku bezproblémová.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Spolupráce na 1*. Příjemné a profesionální jednání. Pánové, co montovali kuchyň byli moc příjemný a odvedli skvělý kus práce. S výsledkem jsem moc spokojená, rozhodně doporučuji :)

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti, od návrhu po realizaci. Přístup návrhářky skvělý, montážní parta perfektní, vše uskutečněno v termínu. I přes problémy způsobené COVIDEM a tím ztížené podmínky setkávání se, se vše povedlo skvěle.

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Velká spokojenost, paní Kacenakova velmi vstřícná , odborník na svém místě. Montáž i dodělávky proběhly v pohodě. S pozdravem J. Opluštil

Gorenje Praha 2 Vinohradská

Dobrý den, konečně mám vysněnou kuchyň! Moc děkuji paní Jeřábkové za profesionální a trpělivý přístup, poradila a pomohla mě s výběrem celé kuchyně, ale i s elektrospotřebičů a ostatních doplňků. Montáž proběhla v naprostém pořádku a rychle. Jsem nadšená a děkuji celému týmu kuchyní Gorenje. Hana D.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Praha 2 Vinohradská
Adresa Vinohradská 2165/48
Praha 2
12000
Kontaktní informace 770 111 006
vinohradska@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz/
Hodnocení firmy
98%
Počet recenzí 145 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Praha 2 Vinohradská

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru