Seřadit podle

Gorenje Brno

Navrh kuchyňské linky proběhl bez problému, paní návrhářka vyšla vstříc s každou připomínkou, realizace proběhla v termínu, kluci na montáž šikovní. Můžu jenom doporučit.

Gorenje Brno

Slečna návrhářka byla vstřícná. Objednání kuchyně proběhlo na pobočce v Brně. Realizace proběhla s malým spožděním v Praze. Montážní četa v Praze, byla rychlá a pečlivá. Celkový výsledek se mi velice líbí a přesně odpovídá záměru. P.S. Celé to kazí jeden detail. Pro přípravu elektroinstalace mi byl pražskou pobočkou doporučen pan Marvan. Ten poslal jakéhosi chlapa, který vysekal pozice zásuvek vrtacím kladivem, přesto, že mu bylo jasně řečeno, že se to nesmí. Elektrikáři nejsou součastí studia a proto je do hodnocení nezahrnuji. Nicméně doporučuji si je sehnat jinde, vyhnete se potížím. Nám už nenávratně poškozená zeď zůstane.

Gorenje Brno

Spolupráce s návrhářkou p. Mánkovou byla na profesionální úrovni. Vždy milé a lidské jednání. Dodání i montáž provedeny v termínu a precizně . Kuchyně je super.......už vařím. Mooooc děkuji. Romana K.

Gorenje Brno

Ve všech ohledech hodnotíme zhotovení naší kuchyně velmi kladně. Především musíme vyzdvihnout trpělivý a kvalifikovaný přístup designérky Mariky Mánkové, která zvládla velmi dobře skloubit naši představu se specifiky prostoru určeného pro novou kuchyni. Velmi dobře proběhla i montáž. Pracovníci zvládli sestavit kuchyni rychle, precizně a byli šetrní k dalšímu vybavení domácnosti. Během montáže s námi konzultovali detaily zhotovení a nakonec jsme dostali instrukce k používání a údržbě.Termíny odpovídaly dopředu avizovaným. Kvalitě zpracování taktéž nemáme co vytknout.

Gorenje Brno

Komunikace proběhla naprosto v pořádku. Rychlé kvalitní provedení. Byli jsme velmi spokojeni s návrhem i montáží. Zvolené materiály hodnotíme jako kvalitní. Pro upřesnění prodejna Gorenje Brno stred.

Gorenje Brno

Byl jsem překvapen vstřícností a rychlostí jak montáže,tak návrhu.

Gorenje Brno

Osobní přístup na 1*, montáž výborný. Mrzí mě, že byl problém s dodáním spotřebiče, ale náhrada o třídu lepší troubou beru jako férové narovnání. Doporučuji.

Gorenje Brno

Dlouho jsem se rozmýšlela mezi kuchyní Gorenje a Oresi,nakonec jsem zvolila Gorenje.Moc děkuji paní Zdeňce Tiché ze studia Gorenje Brno-město,za profesionální a trpělivý přístup.Pomohla mi vybrat nejlepší variantu dle mých představ.Naprostá spokojenost od návrhu po realizaci Všechny termíny byly dodržené, montážní parta -PERFEKTNI????. Gorenje doporučuji a veliké DÍKY. Příkrá Ladislava

Gorenje Brno

Montáž i navrh, vše proběhlo v pořádku.

Gorenje Brno

Byl jsem spokojen s přístupem u návrhu i s provedením montáže. Doporučuji.

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Brno
Adresa Svratecká 989
Brno - Modřice
664 42
Kontaktní informace 770 111 006
info@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz/
Hodnocení firmy
97%
Počet recenzí 63 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Brno

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru