Seřadit podle

Gorenje Brno

Děkujeme za super profesionální přístup nejen pana Vrzáčka, také za skvělé řešení kuchyňské linky, kam se promítla naše představa a nad očekávání mnohem víc. Děkujeme za lidský přístup od návrhu, přes zaměření, závoz tak i montáž.

Gorenje Brno

Rád bych se podělil o zkušenost s montáží kuchyně Gorenje, linku jsme objednávali ve studiu na Vinohradech v Praze, paní návrhářka nám slíbila nejlepší montážní partu, ale přijeli dva nepříjemní chlapi, otvory na desku a myčku vyřezali křivě, a nechali po sobě děsný nepořádek. Navíc dovezli jednu špatnou zásuvku, což jsme hned, mimo dalších vad , reklamovali, přijeli znovu za dva měsíce měnit jiné díly a za další měsíc znovu, pokazdé bez zásuvky s tím, že to budou urgovat. Už je to 8 měsíců a zásuvku porád nemáme. Takže nedoporučuji.

Gorenje Brno

Jsem velice spokojená s novou kuchyní. Díky p. Macíkovi , který se mně věnoval, poradil, ukázal vzorek, z kterého bude kuchyň vyrobená a předvedl vybrané spotřebiče. Ke všem mým požadavkům přistupoval profesionálně. Všechny termíny byly dodržené, montáž proběhla v jednom dni a montážní parta svoji šikovnost ukázala v tom, že si poradila s nerovností podlahy v našem starším bytě. Všichni odvedli pěknou práci. Děkuji.

Gorenje Brno

Jsem velice spokojená s kvalitou kuchyně gorenje (materiál, spotřebiče). Moc děkuji za ochotu a krásný návrh kuchyně a obývací stěny panu Macíkovi.

Gorenje Brno

Výběr, dodávka a montáž naší nové kuchyně Gorenje, byl pro nás opravdu nevšední zážitek. Vše proběhlo k naší plné spokojenosti a nyní si již jen užíváme vaření v novém :-). Rádi bychom touto formou ještě jednou, poděkovali panu Danielovi Macíkovi ze studia Gorenje Brno - Soho, za jeho krásný návrh kuchyně a naprosto profesionální jednání. Návštěvu a realizaci ve studiu Gorenje Brno - Soho, můžeme všem vřele doporučit.

Gorenje Brno

Dobrý deň. Sme veľmi spokojní s návrhom, montážou či celkovým riešením celého tímu Gorenje Brno-Soho. Všetko na čom sme sa dohodli do kapičky bolo splnené. Jedným slovom, ak budeme riešiť znovu kuchyňu oslovíme znovu firmu Gorenje. Možeme odporučiť. :))

Gorenje Brno

S novou kuchyní jsme velmi spokojeni. Oceňujeme profesionální a zároveň přátelsky vstřícný přístup pana Macíka, který vynikajícím způsobem zpracoval návrh pro náš menší panelákový prostor. Děkujeme i za perfektní provedení montáže pod vedením pana Malého, kdy vše proběhlo v pořádku i přes nesnadnou covidovou situaci. Kuchyň je krásná a získali jsme spoustu úložného a pracovního prostoru. Jsme rádi, že jsme se rozhodli právě pro toto studio.

Gorenje Brno

Dobry den :) Rada by som uverejnila recenziu na brnenske kuchynske studio Gorenje - konkretne pobocku v Modricich. Venoval sa nam interierovy navrhar pan Daniel Macik, ktoremu by som sa touto cestou rada podakovala za jeho skvele napady a konecny navrh, ktory naplnil presne nase predstavy. Porfesional na svojom mieste a aj ludsky prijemny clovek, ktory nam vysiel v ustrety a odpovedal na vsetky nase dotazy. Taktiez sa chcem podakovat montaznikom, ktori boli rychli a zaroven velmi precizni. Kuchyna je nadherna :) Dakujeme moc

Gorenje Brno

S kuchyní jsme velmi spokojeni. Především také s návrhem a vizualizací, který nám vytvořila designérka Michaela Kopecká ve studiu Gorenje Brno. Vlastní montáž byla též provedena profesionálně . Vřele doporučuji, Komárek

Gorenje Brno

Jsem spokojená s mojí novou kuchyní,velice mi pomohl pan Karel Vrtáček,jemu dík a montáž úplně suprová

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Brno
Adresa Svratecká 989
Brno - Modřice
664 42
Kontaktní informace 770 111 006
info@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz/
Hodnocení firmy
95%
Počet recenzí 44 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Brno

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru