Seřadit podle

Gorenje Brno

Kuchyni Gorenje máme zatím asi 3 měsíce,ale jsem maximálně spokojená. S návrhem nám pomáhala paní Veronika Kotálová z brněnského studia. Její návrh kuchyně byl absolutně přesný už od začátku. Vše podle našich představ, od úložných prostorů,velikosti pracovní plochy po vestavěné spotřebiče. Tato kuchyň byla moje vysněná již dávno,jen jsme doladily poslední detaily přímo na studiu

Gorenje Brno

Kuchyni Gorenje jsem měla vysněnou mnohem dřív ,ještě než jsme začli stavět

Gorenje Brno

Dobrý den, s novou kuchyní jsem spokojená, hodně mi byl nápomocen pan Vrtáček za což mu děkuji. V mnoha případech jsem byla nerozhodná a zasáhla příjemná pomoc pana Vrzáčka, který mě nenechal bezradnou.I když jsem už měla koupeno,stále byl personál příjemný a ochotný. Musím pochválit i pána který mi kuchyň sestavoval.Je velice šikovný,se vším si ví rady.Bohužel si nepamatuji jeho jméno,škoda. Všechny chválím Weissová

Gorenje Brno

Výborná spolupráce s návrhářkou paní Kopeckou, dále i bylo provedeno kvalitní zaměření. Celkově jsme s přístupem spokojeni. Kuchyni využíváme zatím 4 měsíce a neshledali jsme žádné vady nebo poruchy, drobné poškození z výroby bylo obratem kompenzováno výměnou celého kusu. V případě montáže byl problém v tom, že sdělení nedodání lednice bylo provedeno dva dny před montáží, takže bylo nutné vydržet další tři týdny bez lednice. Vybraná lednice se přestala vyrábět, dodána byla lednice obdobná (vyšší řada). Dále byl problém v posouvání termínu montáže, pravděpodobně bylo ovlivněno současnou situací s koronavirem.

Gorenje Brno

Kuchyň Gorenje využívám od listopadu 2020, kdy jsme se nastěhovali do nového bytu. Musím ocenit její praktičnost, jednoduchou údržbu. S návrhem nám pomáhala paní Veronika Kotálova, spolupráce s ní byla velice příjemná. Montážní četa - pan Jan Vrchota byla bez chyby. Doporučuji.

Gorenje Brno

Vysněnou kuchyň ve venkovském stylu se mi podařilo realizovat díky Veronice Kotálové. Líbily se mi její předchozí kuchyně na webu, takže jsem oslovila přímo ji a od prvního setkání do závěrečného předání šlo o velmi profesionální, vždy ochotnou a lidsky milou spolupráci. Jsem velmi pyšná na to, jak se mám podařilo vymyslet a Gorenje realizovat menší podjízdný dřez/umyvadlo, které slouží pro mého syna na vozíčku, mám radost z barového pultu, množství úložného prostoru,jednoduchých barev a tvarů korespondujících se střídmým designem našeho domu. Kvalitní pracovní deska nás inspirovala i k výrobě neseriového jídelního stolu přesně pro potřeby stolování se synkem.

Gorenje Brno

Moc děkujeme paní Brkić za krásnou kuchyň. Její přístup byl od začátku profesionální a milý. Spolupráce na návrhu probíhala konstruktivně ke spokojenosti obou stran. Montáž pak proběhla bez problémů, maličkosti se řešily hned. S kuchyní Gorenje jsme maximálně spokojení, je prostorná a přitom je vše po ruce.

Gorenje Brno

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat interiérové návrhářce Bc. Michaele Kopecké za velmi milé jednání , trpělivost s našimi požadavky při navrhování kuchyně a profesionální přístup. Vřele doporučuji.

Gorenje Brno

O značce Gorenje jsem měla povědomí delší dobu a považuji ji za kvalitní. Před rozhodnutím o kuchyni jsem si udělala průzkum známých značek a nakonec mi s návrhem padla do noty paní Veronika Kotálová z IC SOHO. K rozhodnutí o nové kuchyni od firmy Gorenje mi pomohli i realizace a inspirace na webových stránkách a návštěva kuchyňského studia.

Gorenje Brno

Studio

Dodavatel

Kuchyně Gorenje

Název firmy Gorenje Brno
Adresa Svratecká 989
Brno - Modřice
664 42
Kontaktní informace 770 111 006
info@kuchynskastudia.cz
https://kuchynskastudia.cz/
Hodnocení firmy
94%
Počet recenzí 30 recenzí

Zašlete dotaz studiu Gorenje Brno

Minimálně 9 znaků, může obsahovat 0-9 ()/._+ a mezeru